Logo NPN KUP BILET ON-LINE

Wieża widokowa w Topilcu jest nieczynna do odwołania.

Kładka Waniewo – Śliwno jest dostępna z obu stron. Udostępniony do zwiedzania jest fragment kładki w Kurowie (180 m) i wieże widokowe. Obowiązują bilety wstępu do Parku do nabycia on-line, w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej Młynarzówka (Kurowo 12) w dni robocze w godz. 7.30 i 15.30 oraz w weekendy w godz. 9.30 - 17.30. Do końca października bilety można kupić w weekendy w sklepiku w Śliwnie.

Narwiański Park Narodowy informuje, że w miejscowości Waniewo kładka należąca do Parku rozpoczyna się dopiero od pływającego pomostu. Dojście jest możliwe wyłącznie po łące od strony nieczynnej wieży widokowej. Teren jest podmokły i jego dostępność jest uzależniona od aktualnych warunków pogodowych. Cała uszkodzona kładka, wieża widokowa i nieczynna informacja turystyczna stanowią własność gminy Sokoły. NPN odpowiada wyłącznie za stan techniczny infrastruktury, która jest jego własnością.

Ekspozycja przyrodnicza w OE Młynarzówka czynna jest w poniedziałki w godz. 12.00 - 14.00 (ostatnie wejście) oraz wtorek - piątek w godz. 9.00 - 14.00 (ostatnie wejście). W Ośrodku znajduje się również informacja turystyczna, punkt sprzedaży biletów, zezwoleń na połów ryb, wydawnictw i pamiątek.

Aktualności

KAMPANIA „OSZCZĘDZAMY ENERGIĘ

KAMPANIA „OSZCZĘDZAMY ENERGIĘ” W związku z sytuacją geopolityczną, której następstwem jest trwający na świecie kryzys energetyczny, Ministerstwo Klimatu i Środowisko uruchomiło kam

piątek 30 września, 2022