Logo NPN KUP BILET ON-LINE

Po ostatnich opadach kładka Waniewo - Śliwno znów jest dostępna wyłącznie od Śliwna. Udostępniony do zwiedzania jest fragment kładki w Kurowie (180 m) i wieże widokowe. Obowiązują bilety wstępu do Parku do nabycia on-line, w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej Młynarzówka (Kurowo 12) w dni robocze w godz. 7.30 i 15.30 oraz w weekendy w godz. 9.30 - 17.30. W weekendy bilety można też nabyć w sklepie w Śliwnie.

Narwiański Park Narodowy informuje, że w miejscowości Waniewo kładka należąca do Parku rozpoczyna się dopiero od pływającego pomostu. Dojście jest możliwe wyłącznie po łące od strony nieczynnej wieży widokowej. Teren jest podmokły i jego dostępność jest uzależniona od aktualnych warunków pogodowych. Cała uszkodzona kładka, wieża widokowa i nieczynna informacja turystyczna stanowią własnością gminy Sokoły. NPN odpowiada wyłącznie za stan techniczny infrastruktury, która jest jego własnością.

Ekspozycja w OE Młynarzówka czynna jest od wtorku do piątku w godz. 9.00 - 14.00 (ostatnie wejście) oraz w dni wolne w godz. 10.00 - 16.00 (ostatnie wejście). Zalecamy wcześniejszą rezerwację.

Informacja turystyczna z Dworku w Kurowie została przeniesiona do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej „Młynarzówka”. W „Młynarzówce” można zakupić bilety wstępu do Parku i wydawnictwa. Wypożyczalnia kajaków w Kurowie dostępna będzie w weekendy od 16 czerwca do 21 sierpnia w godz. 10.00 - 17.00

Aktualności

KŁADKA WANIEWO – ŚLIWNO

[caption id="attachment_983" align="alignright" width="640"] kładka Waniewo-Śliwno[/caption] Ścieżka przyrodnicza o długości 1,2 km prowadząca drewnianą kładką z jednej strony doliny na d

czwartek 28 kwietnia, 2022