Logo NPN KUP BILET ON-LINE

Z powodu remontu drogi Białystok - Kruszewo zalecamy dojazd do Śliwna trasą Choroszcz - Ruszczany - Rogowo - Pańki - Konowały - Śliwno!.

Kładka Waniewo – Śliwno jest dostępna z obu stron. Udostępniony do zwiedzania jest fragment kładki w Kurowie (180 m) i wieże widokowe. Obowiązują bilety wstępu do Parku do nabycia on-line, w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej Młynarzówka (Kurowo 12) w dni robocze w godz. 7.30 i 15.30 oraz w weekendy w godz. 9.30 - 17.30. W weekendy bilety można też nabyć w sklepie w Śliwnie.

Narwiański Park Narodowy informuje, że w miejscowości Waniewo kładka należąca do Parku rozpoczyna się dopiero od pływającego pomostu. Dojście jest możliwe wyłącznie po łące od strony nieczynnej wieży widokowej. Teren jest podmokły i jego dostępność jest uzależniona od aktualnych warunków pogodowych. Cała uszkodzona kładka, wieża widokowa i nieczynna informacja turystyczna stanowią własnością gminy Sokoły. NPN odpowiada wyłącznie za stan techniczny infrastruktury, która jest jego własnością.

Ekspozycja w OE Młynarzówka czynna jest od wtorku do piątku w godz. 9.00 - 14.00 (ostatnie wejście) oraz w dni wolne w godz. 10.00 - 16.00 (ostatnie wejście). Zalecamy wcześniejszą rezerwację.

Informacja turystyczna z Dworku w Kurowie została przeniesiona do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej „Młynarzówka”. W „Młynarzówce” można zakupić bilety wstępu do Parku i wydawnictwa. Wypożyczalnia kajaków w Kurowie dostępna będzie w weekendy od 16 czerwca do 21 sierpnia w godz. 10.00 - 17.00

Aktualności

Remont drogi Białystok – Kruszewo

Z powodu prac drogowych na szosie Białystok - Kruszewo zalecamy dojazd do Śliwna trasą Choroszcz - Ruszczany - Rogowo - Pańki - Konowały - Śliwno!

wtorek 21 czerwca, 2022

Top Atrakcje 2022, ruszyło głosowanie.

[caption id="attachment_1141" align="alignright" width="640"] fot. M.Pruszyński[/caption] Miło nam poinformować, że zostaliśmy nominowani w kategorii Przyrodnicze azyle. Przyrodniczy azyl t

czwartek 9 czerwca, 2022

Światowy Dzień Ochrony Środowiska

5-go czerwca obchodzimy Światowy Dzień Ochrony Środowiska, ustanowiony przez Parlament Narodów na Konferencji Sztokholmskiej w 1972 roku. 5 czerwca to największy i najpopularniejszy dzień po

czwartek 2 czerwca, 2022