Narwiański Park Narodowy

Kurowo 10,  18–204 Kobylin Borzymy
tel. +48 663 103 109 (poniedziałek-piątek w godz. 7:30-15:30)
tel. +48 85 7181417 (od maja do końca września: sobota-niedziela w godz. 10:00-18:00),
e-mail: npn@npn.pl

Ośrodek Edukacji Przyrodniczej Młynarzówka

Kurowo 12

18-204 Kobylin Borzymy

tel. +48 663 103 109 (poniedziałek-piątek w godz. 7:30-15:30)

INFORMACJA TURYSTYCZNA

tel. 505 906 567

e-mail: rezerwacje@npn.pl

DYREKCJA

 

Samodzielne stanowisko ds. kadr i obsługi sekretariatu – mgr Izabela Janucik, e-mail: npn@npn.pl

 ZESPÓŁ DS. OCHRONY PRZYRODY

Główny specjalista ds. ochrony przyrody – mgr inż. Iwona Laskowska, e-mail:  iwona.laskowska@npn.pl
St. specjalista ds. ochrony przyrody – mgr inż. Agnieszka Pruszyńska, e-mail:  agnieszka.pruszynska@npn.pl


ZESPÓŁ DS. NAUKI I EDUKACJI

Główny specjalista ds. edukacji i nauki – dr Mykola Prushynskyy, e-mail:  mikolaj.pruszynski@npn.pl,
St. specjalista ds. edukacji i nauki – mgr Marek Sielicki e-mail:  
marek.sielicki@npn.pl,

ZESPÓŁ DS. UDOSTĘPNIANIA PARKU

Główny specjalista ds. udostępniania Parku – mgr inż. Marzenna Bielonko, e-mail: marzenna.bielonko@npn.pl
St. specjalista ds. udostępniania Parku – mgr Monika Olszewska, e-mail: monika.olszewska@npn.pl
St. specjalista ds. edukacji i nauki – mgr inż. João Matos da Costa, e-mail: joao.mcosta@npn.pl
Specjalista – mgr Marta Tyborowska, e-mail:marta.tyborowska@npn.pl

ZESPÓŁ DS. OCHRONY ZASOBÓW PARKU

Konserwator obwodu ochronnego Kurowo – mgr inż. Bazyli Piliczuk e-mail: bazyli.piliczuk@npn.pl
(poniedziałek, czwartek Dyżur Choroszcz tel. 85 7191926), kom. 518 932 444
Konserwator obwodu ochronnego Łapy – Tadeusz Gregorczuk e-mail: tadeusz.gregorczuk@npn.pl
środa 12:00-15:00; piątek 9:00 – 12:00, dyżur Ośrodek Informacyjny w Łapach
tel. kom. 573 165 334

STRAŻ PARKU kom. 501461702
Komendant Straży – mgr inż. Andrzej Bielonko, e-mail: 
andrzej.bielonko@npn.pl
Zastępca Komendanta Straży Parku – Janusz Sidorowicz
Dowódca Grupy Terenowej Straży Parku – Andrzej Mojsa

ZESPÓŁ DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH e-mail:  ksiega@npn.pl
Główny Księgowy – mgr Agnieszka Szlaga, e-mail: agnieszka.szlaga@npn.pl
Z-ca Głównego Księgowego – mgr Wojciech Sikorski, e-mail: wojtek.sikorski@npn.pl,
Księgowy Kasjer – Katarzyna Roszkowska, e-mail: katarzyna.roszkowska@npn.pl

SEKCJA DS. ADMINISTRACYJNYCH
Konserwator zaopatrzeniowiec – Bogdan Michałowski
Sprzątaczka  – Jadwiga Kowalewska